*** Penzion Pohoda ubytovanie Nova Ves nad Nisou

Penzion Nova Ves nad Nisou Pohoda

Penzion Pohoda ubytovanie Nova Ves nad Nisou:
Penzión Pohoda sa nachádza približne 300m od prameňa rieky Nisy v obci Nová Ves nad Nisou priamo u diaľnice na križovatke pri odbočke na Lučany nad Nisou.

Nová Ves nad Nisou Penzion Pohoda ubytovanie:
Penzion Pohoda ponúka ubytovanie v 9 dvojlôžkových izbách s možnosťou až 2 prísteliek na každej izbe. Časť izieb má vlastnú kúpeľňu s WC a sprchovacím kútom. Dve izieby majú WC a sprchovací kút spoločný. Celková ubytovacia kapacita aj s prístelkami je 36 lôžok.

Pohoda ubytovanie penzión Nová Ves nad Nisou stravovanie:
Hostia majú niekoľko možností stravovania. Môžu si sami pripravovať jedlo v plne vybavenej a priestranné kuchynke s jedálňou. Sami si hospodáriť aj vrátane svojho nápojového servisu. Toto sa praktikuje pri prenájme celého penziónu. Ale hostia môžu zvoliť aj ubytovanie s polpenziou či plnou penziou s tým, že raňajky sa podávajú formou švédskych stolov na penzióne a večere (prípadne obed) sa podáva v blízkej Reštaurácii Nisa cca 350m. Reštaurácia uspokojí aj toho najnáročnejšieho stravníka. Večera je podávaná formou jednotného menu - polievka, hlavný chod, dezert alebo šalát.

Ubytovanie v Jizerských horách Nová Ves nad Nisou Pohoda penzión služby:
V penzióne je priestranná jedáleň, šípky, stolný fotbal, relaxačná miestnosť s krbom, stolný tenis, exteriérový altánok s krbom s možnosťou grilovania, vonkajšie ohnisko, priestranná oplotená trávnatá záhrada, kde je ihrisko pre futbal, voleyball alebo Petanq. V blízkosti penziónu je autobusová zastávka. Vlastné parkovisko pri penzióne i reštaurácii.

Penzión Jizerské hory Nová Ves nad Nisou ubytovanie Pohoda turistika:
Jazdecký klub Sammuel ponúka jazdy na koni. Bobová dráha Janov nad Nisou. Plavecký bazén s tobogánom, Diskotéka Nisa. Zábavné centrum BABYLON, Botanická záhrada a ZOO v Liberci. V letnom období turistika, cykloturistika. V zime lyžovanie, bežkovanie. Lyžiarsky vlek Špičák, Lyžiarsky vlek Filip. V okolí rozhľadne Bramberk, Černá Studnice, Slovanka, hrady a zámky. Jablonec nad Nisou - Bowling, krytá jazdecká hala, bazén, priehrada, divadlo.
Penzion Nova Ves nad Nisou Pohoda - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Nova Ves nad Nisou Pohoda - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Nova Ves nad Nisou Pohoda - hotel má reštauráciuPenzion Nova Ves nad Nisou Pohoda - možnosť pripojenia na internetPenzion Nova Ves nad Nisou Pohoda - k dispozícii letná terasaPenzion Nova Ves nad Nisou Pohoda -  pravidelná diskotéka - tanec - zábavaPenzion Nova Ves nad Nisou Pohoda - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Nova Ves nad Nisou Pohoda - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky:
 
Penzion Pohoda ubytovanie Nova Ves nad Nisou Aktuálne počasie: jasno
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 4 °C Nočná tepl.: -2 °C Vietor: 23 m/s